blur
23 آذر 1401 - 21:43

تکمیل باغ موزه دفاع مقدس در کرمانشاه در اولویت قرار می‌گیرد

کرمانشاه-مدیرکل بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس کرمانشاه با اشاره به لزوم ترویج و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان گفت: تکمیل باغ موزه دفاع مقدس در کرمانشاه در اولویت قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار بهروز خوشبخت ظهر چهارشنبه در آئین معارفه مدیرکل بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس که با حضور سردار کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و جمعی از مسئولان برگزار شد، اظهار کرد: خدمتگزاری در بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدسات توفیق بزرگی است که به آن نائل شده‌ایم و در حفظ این امانت بزرگ باید تلاش کنیم.

وی افزود: مقام معظم رهبری کرمانشاه را سینه ستبر ایران اسلامی نامیدند و به حق مردم مقاوم این استان حق مطلب را در دوران دفاع مقدس در ایثار و فداکاری ادا کردند.

مدیرکل حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس استان کرمانشاه تصریح کرد: با توجه به شرایط موجود لزوم جهاد تبیین که از منویات مؤکد مقام معظم رهبری است بیش از پیش احساس می‌شود و باید ارزشهای دفاع مقدس به نسل جوان انتقال یابد و ترویج و نشر این ارزش‌ها لازم و ضروری است.

خوشبخت ادامه داد: با همکاری آموزش و پرورش برنامه‌هایی برای بازدید کلاسی دانش آموزان از موزه فرهنگی دفاع مقدس و بازخوانی خاطرات و وصیت نامه شهدا خواهیم داشت.

وی خاطر نشان کرد: در بازدیدی که از باغ موزه دفاع مقدس کرمانشاه انجام شد لزوم پیگیری و عنایت ویژه به این مجموعه تاکید شد تا کرمانشاه صاحب یک موزه باارزش فرهنگی در شأن مردم استان شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 911280