blur
12 بهمن 1401 - 13:00

طنین گلبانگ انقلاب در مدارس مازندران

زنگ انقلاب در مدارس مازندران به‌صورت نمادین در دبستان شهید برزگر روستای بادله شهرستان میاندورود نواخته شد. ‎

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، با حضور حسینی‌پور استاندار مازندران، زارعی نماینده مردم شهرستان‌های ساری و میاندورود در مجلس، ثلاثی، مشاور عالی و دستیار ویژه استاندار، طالبی، فرماندار شهرستان میاندورود، کمالی مدیرکل آموزش و پرورش استان، سردار ملکی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان و سایر مسوولان، زنگ انقلاب در دبستان شهید برزگر روستای بادله شهرستان میاندورود نواخته شد. ‎

کمالی مدیرکل آموزش و پرورش مازندران درباره برنامه‌اداره کل آموزش و پرورش طی این ایام، اظهار کرد: در حوزه فضا و تجهیزات ۱۷ پروژه اعم از سالن ورزشی و کلاس درس را در ایام دهه فجر افتتاح خواهیم کرد.

وی با اشاره به افتتاح پروژه محوری حیات طیبه به‌عنوان مجتمع آموزشی باحضور مسوولان کشوری و استانی، افزود: از دیگر برنامه‌های ما، برنامه‌های فرهنگی و هنری است که تصمیم گرفتیم باتوجه به شرایط کشور موضوع نشاط آفرینی و هیجانات مطلوب در مدارس داشته باشیم و در این مسیر دانش‌آموز را محور کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با تاکید بر اینکه دانش‌آموزان باید به ندای تربیتی و فرهنگی توجه کنند، یادآور شد: برای بیان دستاوردهای انقلاب از شخصیت‌های جبهه و جنگ و روایت‌گران در این ایام بهره‌گیری کردیم تا خاطرات جبهه و جنگ بازخوانی شود.

کمالی در پایان از برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری و کتابخوانی مختلف طی ایام دهه فجر در مدارس سراسر استان خبر داد.

پایان پیام/۸۶۰۳۴/غ

منبع: فارس
شناسه خبر: 1012634