blur
27 اسفند 1401 - 17:43

انتخاب هیات‌های ورزشی کرمانشاه بدون هیچگونه دخالتی انجام می‌گیرد

کرمانشاه- مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه گفت: انتخاب هیات‌های ورزشی کرمانشاه بدون هیچگونه دخالتی انجام می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، منوچهر حاتمی ظهر شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن اجتماعات این اداره برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به اینکه فعالیت در حوزه ورزش کار سنگینی است اما نقدی که باعث رشد و پیشرفت باشد نقد سازنده است که ما نسبت به آن استقبال خواهیم کرد.

وی در پاسخ به سوالات و انتقادات برخی از اصحاب رسانه در حوزه ورزش و جوانان، افزود: استان کرمانشاه در حوزه ورزش دارای چالش و عقب‌ماندگی هایی است که در این راستا همه باید برای جبران این کاستی‌ها و نیز پیشرفت، توسعه و رشد جامعه ورزشی این استان تلاش کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه تصریح کرد: از ابتدای فعالیت خود تاکنون برای خدمت به مردم و جامعه هدف مورد نظر خود تلاش صورت گرفته و به همین منظور برای رفع مشکلات و بررسی نقاط ضعف موجود در نشست‌های متعدد تدابیر لازم برنامه‌های منسجم صورت گرفت است.

حاتمی با اشاره به عملکرد هیأت‌های ورزشی در استان کرمانشاه، خاطر نشان کرد: بر اساس چارچوب کلی ارائه شده از سوی وزارت ورزش و جوانان ارزیابی هیئت‌ها بر اساس آیتم‌های ۱۰ گانه صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: معیارهای مشخص شده‌ای که به صورت عدالت محور تدوین شده که بر این اساس در صورتی که هیأتی در ارائه برنامه‌های خود عملکرد خوبی داشته باشد حمایت و تقویت خواهد شد در غیر این صورت با هیأت‌های ضعیفی که عملکرد خوبی نداشته باشند پس از ۲ بار اخطار با آنها برخورد خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه اشاره به اینکه در انتخابات هیأت آن هیچ‌گونه دخالتی صورت نمی‌گیرد، گفت: انتخابات هیأت‌ها طبق اساس‌نامه ارائه شده و به دور از هرگونه دخالتی دنبال می‌شود و با بررسی‌های عادلانه سعی می‌کنیم و پس از انجام حراست و افرادی سرکار بیایند که برای پیشرفت حرکت کنند و منفعل و ضعیف نباشند.

وی در پایان با اشاره به کمبود اعتبارات حوزه ورزش و جوانان استان کرمانشاه با وجود ۸۳ هزار ورزشکار، افزود: رویکرد مورد نظر در حوزه ورزش و جوانان رویکردی فرهنگی ورزشی بوده و همراه با آن با وجود کمبود اعتبارات تا حد توان از ورزشکاران و قهرمانان حمایت صورت می‌گیرد اما برای حمایت‌های بیشتر نیازمند اسپانسر و حمایت‌ها خارج از مجموعه خواهیم بود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1099320